• magdalalı meryem

  7.
  Adını ilk Da Vinci'nin Şifresi'nde duyduğum, Hz. isa'nın karısı olarak düşünülen ancak kilisenin kabul etmediği azize. Dan Brown, Son Akşam Yemeği'ndeki resimde bu bayanın isa'nın yanında oturduğunu söylemektedir.
  2 ... saskaloz balikk
 • sınava planlı çalışarak hazırlanmak

  ?.
  Çok az insanın başarabildiği ve yapanları da takdir ettiğim bir çalışma tipidir. Çoğu zaman kötü geçmiş bir sınavın ardından gaza gelerek ikincisine planlı çalışacağım, ortalamayı ikiye katlayacağım denir fakat gel gör ki çalışma hergün bir diğer güne ertelenir ve yine son güne kalır çalışmak. Sınavdan önce ki ruh hali ise ortalamayı ikiye katlamaktan ziyade dersten kalmamaktır.
  1 ... saskaloz balikk
 • evlilik aşkı öldürür mü sorusu

  28.
  zaten evlilikten önce bir kişiyle yaşanmış uzun seneler aşkı öldürüyor evliliğe pek gerek kalmıyor şayet uzun süreli bir ilşkiniz varsa. belli bir süre karşı taraf onun için sıradan bir insanmışsınız gibi davranmya başlıyor ve o ilk başlarda ki duyarlılık, nezaket kalmıyor maalesef. kabullenmesi zor olsa da gerçek.
  1 ... saskaloz balikk
 • yapılmış en aptalca dalgınlık

  837.
  karşıdan karşıya geçerken telefona dalıp, duran arabaların önünde yere yuvarlanmak. bizzat yaşanmıştır çok rezil bir durum...
  2 ... saskaloz balikk
 • sevgilinin en yakin erkek arkadasi kiskanmasi

  1.
  Genelde her ilişkide yaşanan olağan bir krizdir ama bu durumda kızlara hak vermek gerekir ki erkekler karşılarındakini elde ettiklerini gördükleri zaman ilgileri azalmaya arkadaslarıyla daha fazla vakit geçirmeye başlar. bu da kızları çileden çıkarır. Düşünsenize sizin konuştuğunuz şeylere ağzının ucuyla cevap verip, arakadaşlarıyla biraraya geldiği zaman bülbül kesilen bir sevgili. gelde kıskanma..
  -1 ... saskaloz balikk
 • yeni şeyler getiriyorum