• fake sinav gruplari

  ?.
  Bazı sazan öğrencileri sınav boyunca kandırıp kıvrandıran sınavlardır. Kağıtların aynı olduğunu sınavın sonunda farkdersin ancak iş işten geçmiştir, dersten kalmışsındır artık.
  1 ... saskaloz balikk
 • oss icin tvde diyet veren doktorlar

  ?.
  Tek amaçları reyting ve para kazanmak olan doktorlardır. Sınava bir hafta kala televizyonlarda gözükmeye başlayıp zaten kafası karışık olan ailelerin kafasını biraz daha karıştırırlar.
  1 ... saskaloz balikk
 • insanın büyüdüğünü anladığı an

  475.
  Gece kafasını yastığa koyduğunda bir süre günün muhasebesini yapmaya ve huzur dilemeye başladığı andır.
  1 ... saskaloz balikk
 • tayyip i üzmek allah ı üzmektir

  56.
  Akp'ye oy verdikten sonra icraatlarını görüp vicdan azabı çeken kişinin vicdanını rahatlatmak için arkasına sığındığı dandik bahane.
  3 -1 ... saskaloz balikk
 • bir ömür boyunca sadece bir insanı sevmek

  25.
  insanın hayatı boyunca karşısına tek bir defa çıkacağı o özel insanı farkedip kaybetmemektir.
  2 ... saskaloz balikk
 • dersten kalacağını bile bile sınava girmek

  12.
  Hocaya 'ben vazgeçmedim hocam çalıştım çabaladım' mesajını verip bir umut size acıyıp dersten geçirmesi için yapılan davranıştır.
  1 -1 ... saskaloz balikk
 • ankara

  454.
  Her ne kadar gezmek için çok fazla seçeneği ve denizi olmazsa da, insanları buzdan daha soğuk ve tepkisiz olsalar da içinde yaşamaktan çok mutlu olduğum şehrim.
  2 ... saskaloz balikk
 • musluman ayagina yatmak

  3.
  iktidar partisine yalanmak için çok dindar havalarına girmenin bir versiyonu.
  1 ... saskaloz balikk
 • babalar gununde babasiz olmak

  5.
  Artık arkanda birinin olmadığını, düştüğünde elinden tutup kaldıramayacağını, yanındayken göğsüne şişire şişire yürüyemeyeceğini; babam yanımda dünya yıkılsa da önemli değil o yanımda ya diyemeyeceğini, en kötüsü de omzuna yaslanıp seni çok seviyorum diyemeyeceğini hatırlamaktır çok acı bir şekilde her sene babalar gününde babasız olmak.
  2 ... saskaloz balikk
 • volkan demirel

  302.
  Şüphesiz Rüştü Reçber'in Türkiye'deki tek veliahtı.
  3 -2 ... saskaloz balikk
 • aldatmak

  95.
  Karşındakini salak yerine koyup, sadece bedenen değil aynı zamanda zihinende yapılabilecek iğrenç bir eylemdir.
  1 ... saskaloz balikk
 • eternal sunshine of the spotless mind

  206.
  Filmin başında insanın kafasının filmin başlarda karışık görünmesinden dolayı kazan gibi olduğu ancak filmin kopma noktasında 'ohaaa hassiktir'dedirten gerçekten izlenmesi gereken güzel bir film. Başta Jim Carrey'i görünce dumura uğratır seyircileri. Ama Allah için adam hakkını vermiş filmin.
  -1 ... saskaloz balikk
 • akp ye oy vermeden onceki son sozler

  6.
  >Allah'ım sen beni affet!
  4 -2 ... saskaloz balikk
 • ezan sesi duyunca müziği kapatan insanlar

  37.
  insanların dini inançlara saygı göstermesi gerekir. Ezan okununca müziği kapatmak yobazlık değildir sadece kişinin dinine olan saygısını gösterir. Dine ya da müslümalığa ya da bu davranışın gerekliliğine inanmayabiliriz ama onlara saygı duymalıyız herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değildir çünkü. Ben islama inanmayabilirim ama inananlara da sen neden inanıyorsun diyemem.
  8 -3 ... saskaloz balikk
 • nazım hikmet şişirilmiş bir sanatçıdır

  34.
  Bir yeteneği bu kadar kötülemek çok kolaydır tabi hele Nazım Hikmet'i. Diyebileceğim tek söz var madem Nazım Hikmet şişirilmiş sanatçıdır, yazabiliyorsanız onun yazdıklarının daha iyisini yazın da biz de ayakta alkışlayalım. Bir sanatçı seneler boyu siyaset görüşü gözetmeksizin kitleleri arkasından sürüklemiş, bütün nesiller onun şiirleri ile büyümüş hatta yurt dışında bile okunmuşsa o şişirme değil 'büyük' bir sanatçıdır ki günümüzde eğer şişirme sanatçıları yazmaya kalkarsak Nazım Hikmet'ten önce eleştirilmesi gereken bir sürü sanatçı vardır.
  1 ... saskaloz balikk
 • üniversiteli olup sevgilisi olmayan öğrenci

  67.
  Üniversite sırf sevgili yapmak için gidilen bir yer değildir. Genelde insanlar seçtikleri bir alanda uzmanlaşmak adına giderler benim bildiğim. Eğer üniversiteye sırf kız ya da erkek bulmak için gidiliyorsa asıl moronluk budur zira bu kişi normal yaşama alanında bir sevgili bulamamış tek ümidi üniversitedeki insanlar olmuştur. Kadın ve erkek arasındaki ilişki de bu kadar basite indirgenmemelidir.
  3 -1 ... saskaloz balikk
 • ders notlarini millete vermeyen ogrenci

  46.
  Kendi işleri düşünce çok iyi insanları kullanmasını bilen ancak biri ondan ders notu istediği zaman 'valla tam değil hem yazım güzel değil anlamazsın'(sen ver ben anlarım senin sorunun mu!!) diyen insanın boğası hatta öldüresinin geldiği, bencil hayatı, aklı ve fikri not ortalaması olmuş öğrenci profilidir. işin ilginç yani abi tamam hayvan gibi çalışıyorsun iyi notlar alıyorsun birşey demiyoruz da insanlar iyi notlar alınca neden bozuluyorsun, kıskanıyorsun anlamam yani.
  1 ... saskaloz balikk
 • murathan mungan

  103.
  Romanlarında ve şiirlerinde olağanüstü bir dil kullanan günümüzde örneklerine ender rastladığımız Türkiye'nin Mardinli şairidir. Kendisi ülkemizdeki eşcinsellere olan önyargıyı kaldırmayı başabilmiştir en azından kitaplarında ve şiirlerinde bundan bahsetmesi beni rahatsız etmemekte aksine 'ne güzel demiş be' diyesim gelmektedir.
  3 -1 ... saskaloz balikk
 • turkiye de bakire kiz bulmanin zorlugu

  21.
  Gece gündüz kızlarla gezip, yatıp kalkan ondan sonra da iş evlenmeye gelince 'abi sıfır bulamıyoruz bari az kullanılmış olsun' diye dolaşan danalara ait bir görüş.
  5 ... saskaloz balikk
 • türklere özgü davranışlar

  277.
  Cep telefonun çekmediği bir ilçede cep telefonu alıp yanında taşıyan ve bununla hava atan tek milletiz heralde.
  2 ... saskaloz balikk
 • yeni şeyler getiriyorum